FAQ

2010 metų Vasaros maratonas; atsakymai į dažnai užduodamus klausimus

1. Klausimas: negalėsiu žaisti visuose 13-oje žaibo šachmatų turnyrų, nes 4 vasaros savaites nebūsiu Vilniaus mieste. Ar galiu dalyvauti varžybų maratone?
1. Atsakymas: Varžybų nuostatuose garantuota, kad pagrindinio žaibo šachmatų varžybų prizo laimėtojo išaiškinimui bus naudojami 8 turnyrų, kuriuose dalyvis sužaidė geriausiai, rezultatai. Taigi, jei galite žaisti 8 turnyruose, – turite visas galimybes siekti pagrindinio varžybų prizo. Gali būti ir taip, kad pagrindinį prizą iškovos dalyvis, žaidęs mažiau nei 8 turnyruose: tarkime, dalyvis žaidė 6 turnyruose ir juose užimdamas aukštas vietas surinko pakankamai taškų, kad nebebūtų aplenktas (pvz.:šešiose turnyruose, kuriuose dalyvavo аpie 30 žaidėjų, užėmė visas pirmasias vietas).  Nuostatuose, garantuota, kad kievieno turnyro nugalėtojas bus apdovanojamas prizu ir pasiekimo pažyma – reikia atkreipti dėmesį, kas žaidynės vykdomos keista pogrupių sistema ir, kad patekti į pogrupį, kuriame yra apdovanojimai, reikia žaisti ne mažiau tris ar keturis turnyrus iš eilės

2. Klausimas: 17 litų starto mokestis man yra per didelis – kam dabar lengva…Nesu nei studentas nei pensinikas , kuriems numatytas 7 Lt starto mokestis. Gal organizatoriai galėtų suteikti lengvatas ir kitoms socialiai remtinoms gyventojų grupėms?
2. Atsakymas: “Vasaros maratonas -2010“  – komercinis turnyras, bet organizatoriai taiko lengvatinį 7 litų mokestį besimokančiam jaunimuibedarbiams bei senjorams.

3. Klausimas: neturiu ELO reitingo. Ar galiu dalyvauti varžybose?
3. Atsakymas:
Varžybos atviros komercinės – jose gali dalyvauti visi, sumokėję starto mokestį, nepriklausomai nuo reitingų, amžiaus, lyties, orientacijos, politinių pažiūrų, tautybės, rasės, religijos, ir t.t. 

4. Klausimas: kokius duomenis reikia nurodyti registruojantis turnyrui elektroniniu paštu teatras@broadvejus.lt?
4. Atsakymas: Užsiregistravus elektroniniu paštu teatras@brodvejus.lt konkrečiam “vasaros maratono – 2010″ turnyrui, likus ne mažiau kai 24 valandoms iki turnyro pradžios, – garantuojama teisė žaisti tame turnyre sumokėjus starto mokestį turnyro vykdymo vietoje. Teisė žaisti garantuojama ir dalyviams, įsigijusiems vardinius abonentus.
Registruotis galima ir turnyro vykdymo vietoje (Vilnius Kalvarijų g. 85) turnyro vykdymo dieną (vasaros trečiadieniais) nuo 18:00 iki 18:30. Dalyvių skaičius ribotas – turnyro vykdymo vietoje registruojama eilės tvarka tol kol yra laisvų vietų.
Registruojantis elektroniniu paštu teatras@brodvejus.lt reikėtų nurodyti:
– turnyro, į kurį registruojamasi, vykdymo datą (pvz.: 2010-06-02);
– duomenis, kurie bus naudojami Jūsų identifikavimui varžybose (paprasčiausiai Vardas ir Pavardė, bet gali būti papildomai ir kiti – slapyvardis, vardas ir rėmėjo pavadinimas, ELO reitingas, etc.);
– kontaktinius duomenis, kuriais galima pranešti apie netikėtus pasikeitimus (elektroninis paštas, telefonas, etc.).

 1. Studentas
  2010-05-25 10:36

  Moksleiviai tai tik moksleiviai, ar ir studentai? 🙂

 2. Eseras
  2010-06-04 21:29

  Na ir varžybos… Jūs ką ir netradicinės orientacijos asmenims žaisti leidžiate?

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s